5 nippi Facebooki postituste nähtavuse parandamiseks

5 nippi Facebooki postituste nähtavuse parandamiseks

5 nippi Facebooki postituste nähtavuse parandamiseks

17. aprill 2012, Egert Tüll, Sotsiaalmeedia

facebookMiks mõni Facebooki postitus on saab rohkem like’e ja kommentaare kui teine? Kuidas ma saaksin teha nii, et minu postitused jõuaksid maksimaaleselt paljude inimesteni? Antud blogis vaatame üle 5 lihtsat nippi, mida võiksid arvestada, enne kui midagi oma Facebooki seinale postitad.

 1. PANE INIMENE TEGUTSEMA – Facebook on justkui mänguväljak, kus lapsed mängivad kõige cool’imate mänguasjadega. Keegi ei taha lugeda tavalist staatuse uuendust, mis ei sisalda pilti, küsimust või üleskutset.
  Facebooki postitus 1
  Facebooki postitus 1-1
 2. KÜSI KÜSIMUSI – Millal sa viimati oma fännidelt midagi küsisid? Küsimus tõmbab fänni tähelepanu. Näiteks võid küsida midagi oma brändi kohta.
  Facebooki postitus 2
 3. KOMBINEERI SISUTÜÜBID - Kui sa tead, mis tüüpi postitused sinu fännidele kõige rohkem meeldivad, siis ei tähenda seda, et sa peaksid 100% ainult sellised postitusi tegema. Kasuta näiteks staatuse uuendamisel pilti või video.
 4. KIRJUTA RELEVANTSET INFOT - Kasutajad scrollivad uudisevoogu, kirjuta midagi asjakohast ja põnevat, et see neile silmatorkaks. Sa peaksid teadma (kui ei tea, uuri välja), mis tüüpi postitused sinu fänneidele kõige enam meeldivad.
 5. Facebooki postitus 5ANALÜÜSIGE OMA OLEMASOLU - Jälgi oma postituse statistikat, et teada saada mis tüüpi postitused on kõige populaarsemad.Socialbakers Analytics PRO annab sulle väärtuslikke andmeid selle kohta. Leiad vastuse küsimustele mida ja millal jagada.

  Samuti leiad olulist statistikat oma Facebooki postitusete kohta ka Facebook Insights‘i alt.

Kokkuvõte

Facebooki postituste mõte on see, et nendega jõuda maksimaalselt paljude inimesteni. Sealhulgas ka see, et postitused saaks palju like’e, kommentaare ja jagamisi. See omakorda soodustab uute postituste laialdasemat levikut. Igakord, kui oled plaanimas uut postitust, võiksid vaadata üle need 5 nippi, mis sa just teada said.

Vaata kõiki postitusi

© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.